Tavoittavuudet

Verkkosivustoillamme on 2,6 miljoonaa eri kävijää viikossa.

MediaViikko-tavoittavuus 2020
Aamulehti, www.aamulehti.fi                          417 000
Aamuposti, www.aamuposti.fi                             46 000
Etelä-Saimaa, www.esaimaa.fi                             58 000
Etelä-Suomen Sanomat, www.ess.fi                          134 000
Forssan Lehti, www.forssanlehti.fi                             18 000
Helsingin Sanomat, www.hs.fi                       1 501 000
Hufvudstadsbladet, www.hbl.fi                          110 000
Hämeen Sanomat, www.hameensanomat.fi                             58 000
Iisalmen Sanomat, www.iisalmensanomat.fi                             15 000
Ilkka-Pohjalainen, ilkkapohjalainen.fi                          142 000
Itä-Häme, www.itahame.fi                               8 000
Itä-Savo, www.ita-savo.fi                             54 000
Kainuun Sanomat, www.kainuunsanomat.fi                          102 000
Kaleva, www.kaleva.fi                          368 000
Karjalainen, www.karjalainen.fi                          131 000
Keski-Uusimaa, www.keski-uusimaa.fi                             49 000
Keskipohjanmaa, www.keskipohjanmaa.fi                             63 000
Keskisuomalainen, www.ksml.fi                          182 000
Kouvolan Sanomat, www.kouvolansanomat.fi                             61 000
Kymen Sanomat, www.kymensanomat.fi                             44 000
Lapin Kansa, www.lapinkansa.fi                          165 000
Länsi-Savo, www.lansi-savo.fi                             64 000
Länsi-Suomi, ls24.fi                             59 000
Länsi-Uusimaa, www.lansi-uusimaa.fi                             19 000
Salon Seudun Sanomat, www.sss.fi                             40 000
Satakunnan Kansa, www.satakunnankansa.fi                          173 000
Savon Sanomat, www.savonsanomat.fi                          153 000
Turun Sanomat, www.ts.fi                          288 000
Uusimaa, www.uusimaa.fi                             51 000
Vasabladet, www.vasabladet.fi                             56 000
Österbottens Tidning, www.osterbottenstidning.fi                             34 000
Verkostossa yhteensä 31 verkkosivustoa

Lähde: KMT 2020

Kerron mielelläni lisää

Minna Haapala

Insight and Planning Director
040 555 5213